Sezóna 2006

Hledání ztraceného sněhu II. 29.12.2006

Dolní Morava - Po návštěvě sjezdovky na Šacberku kde se již zasněžovalo, ale ještě bohužel nejezdilo, jsem se s náměstkem rozhodnul uskutečnit výpravu na otevírání střediska Dolní Morava.Tak jsme druhý den vyrazili brzy ráno v sestavě : Kýlák, Náměstek, Gumídek I, II a oddílová lékařka Evka směr Jeseníky.

Trenérovo alias Ježíškovo hledání ztraceného sněhu 24.12.2006

Černá hora/Jánské Lázně - Po měsíčním čekání na sníh jsem se s Leošem rozhodl, že pokud nepřijde sníh k nám, musíme my za ním ! A tak jsme se po večerním rozhodnutí 23.12 (a podrobné analýze záběru z kamer, informací o počasí a všech možných zdrojů) vydali v 05:00 na Štědrý den směr Jánské Lázně a jak jsme pochodili ? To můžete vidět na fotkách.O dost lépe než jsme čekali.Takže zpráva pro členy oddílu sníh je ! Ale daleko a vysoko!

Soustředění na ledovci 22-26.11.2006

Zell am See/ Kaprun - Téměř celý HB SKI TEAM se zúčastnil  4-denního soustředění na rakouském ledovci.Hlavním programem byli volné jízdy a následný rozbor u videa, aby až napadne první sníh mohli naši závodníci skočit přímo mezi slalomové branky a neztráceli čas na přípravu na letošní závody. Zde je pár fotek.

Předklášteří u Tišnova.

Členové HB SKI TEAMu se o tomto víkendu zúčastnili jako předjezdci MČR v travním lyžování.Oba mladí závodníci se celé léto připravovali pod vedením zkušeného závodníka a jejich trenéra Davida Myslivce na své domácí  tréninkové sjezdovce v Horní Krupé.

HB SKI TEAM opět boduje!

Jalovec u Třebíče.Členové HB SKI TEAMu se o tomto víkendu zúčastnili přípravného závodu v suchém slalomu.Tento závod se započítává do celkového hodnocení poháru Vysočiny 2006/2007.