Pec pod Sněžkou/Krkonoše - Na Štědrý den jsme se letos vydali se Šrámkama do Pece pod Sněžkou. Lyžovačka byla zadarmo od 9 do 13 hodin, podle toho tam taky bylo lidí :D, ale počasí se celkem povedlo viz. fotky.

Šacberk/Vysočina - Tak to tu ještě nebylo !!!! Je pátek ráno v noci jsme se vrátili z Kaprunu. Zapínám počítač a koukám na kameru na Šacberku u Jihlavy a musím si protřít oči ! Ještě jednou opakuji datum 16.11.2007 - na Šacberku jede vlek 25 cm sněhu a žádná fronta u vleku.

Soustředění na Kaprunu 11 - 15.11.2007 alias SnowStorm II.

Zell am See/Kaprun - Říjnová expedice SnowStorm napověděla, že letošní zima nebude jen tak ledajaká. Taky se tak stalo. Bylo 11. listopadu a náš tým vyrazil přímo proti sněžení, větru a ošklivé předpovědi směr Rakousko, aby jsme napilovali techniku jízdy v obřím slalomu dřív než konkurence. Tolik sněhu ve svém životě viděl málokdo z našeho týmu.

Expedice SnowStorm 2007 12 - 14.10.2007

Kralický Sněžník - Protože se nám zima podle data na kalendáři neúprosně blíží, nevydržel jsem čekání na listopadový ledovec a rozhodl jsem se vyrazit zimě na proti. A kde jinde hledat zimu než na Kralickém Sněžníku (1423 m.n.m.). Tato hora má již v názvu slovo sníh, bylo nejlepší vsadit na ni. Vrchol jsem dobyl se svým kamarádem Petrem v sobotu 13.10. v 15:00. A ptáte se co sníh ? Během výstupu dvakrát sněžilo a po cestě jsme viděli první letošní poprašky sněhu.

Suchý slalom Velké Meziříčí 7.10.2007

Fajtův kopec/Velké Meziříčí - Tuto neděli se opět sešli závodníci z celé Vysočiny, aby poměřili svoje síly v přípravném závodu Poháru Vysočiny 07/08. Na programu byl opět suchý slalom. Naši závodníci na této akci nemohli chybět.

MČR Předklášteří u Tišnova, suchý slalom Jalovec

Tuto sobotu se sešla česká špička travního lyžování v Předklášteří u Brna, aby poměřila svoje síly na republikovém šampionátu. Závodníci HB SKI Teamu nechyběli a prosadili se na stupně vítězů. Adam Hromádko v kategorii mladší žactvo byl na průběžné druhé příčce, bohužel v druhém kole se propadl na 3.místo. Toto skvělé umístění ztvrdil ještě odpoledním úspěchem v Super G, kde obsadil také 3.místo.