Sezóna 2009

Slalůmek Šacberk 25.1.2009

Vysočina/Šacberk - Tak konečně se zadařilo a povedlo se dát dohromady bandu slalomářů. Složení bylo následující : Kachlík, Jesse, Kochan a Michal. Jak nám to šlo se můžete podívat v galerii uvnitř tohoto článku.
treninksl25.jpg

"Dědkové" v akci 17-18.1.2009

Krkonoše/Rokytnice nad Jizerou - O víkendu zakončil náš "dědek" Suchoš svůj týdenní individuální tréninkový pobyt v Rokytnici účastí hned ve třech veteránských závodech. V sobotu se zařadil do startovní listiny  série PRO SENIOR TOUR na dva
dedkove.jpg

Trénink na Šacberku 17.1.2009

Vysočina/Šacberk - O minulém víkendu jsme měli na programu ranní trénink obřího slalomu a Náměstkovi se povedlo udělat dost pěkných fotek. Fotogalerii najedte v tomto článku.
trenalsac.jpg

Pohár Orlických hor 10.1.2009

Orlické hory/Čenkovice – Tuto sobotu závodila i naše mládež. Závodu v obřím slalomu, který se konal v nám velice známém a oblíbeném středisku Čenkovice v rámci Orlického poháru se zúčastnili Hermann a Dan.
cenky_zav.jpg

Sjezdová premiéra 10.1.2009

Rokytnice nad Jizerou/Lysá hora - V sobotu 10.1. sebral Suchoš odvahu a postavil se na start 1. ročníku veřejného závodu ve sjezdu ROKYTNICE MODRÁ OPEN. Tentokrát však nešlo ani tak o výsledek, ale zejména o sbírání nových zkušeností v této rychlostní disciplíně. Kvůli začínající sezoně bylo hlavním cílem dojet a nezranit se. Kromě zkušeností tak Suchoš nasbíral  také spousty vteřin. Za vítězem bývalým českým reprezentantem Borkem Zakouřilem zaostal o necelých 7 sekund. Ve své kategorii však obsadil skvělé 3.místo.