Archiv

Jednodenní kontrola na Kaprunu 17.3.2006

Kitzsteinhorn / Zell am See -  Konečně sem si pořádně zablbnul v pěkným snowparku na prkně. Letos to vypadalo, že se snad ani nezadaří . Počasí taky nebylo nejhorší ráno svítilo, ale na horních sjezdovkách byl hroznej vítr jinak cajk :o)

Krkonoše 3.3. - 10.3.2007

Krkonoše – Pec pod Sněžkou. Já, Adam a mamka s taťkou jsme se vydali na jarní prázdniny do Krkonoš. Na tu letošní bídu se sněhem byly podmínky vynikající a lyžovali jsme každý den, tady je pár fotek. Byly i panoramata…

K.O.nečně pořádnej rychlej obřák :D 10.2.2007

Šacberk u Jihlavy - Po dlouhé době jsme se opět dočkali slabšího mrazíku a hned jsme toho využili k rannímu tréninku obřáku.Tentokrát se ujal funkce fotografa Carver Martin a fotky se opravdu povedly ! To bude panečku fotograf na závody.

Trénink na Šacberku 30.1.2007

Šacberk u Jihlavy - Konečně jsme se dočkali dalšího tréninku v brankách.Během týdne jsme se na sjezdovce ještě ukázali několikrát buď na prknech nebo na lyžích - volné jízdy.Tentokrát nás bylo o trochu víc než minule.Zde je pár fotek.

První a zatím poslední trénink v brankách v letošní sezóně 6.1.2007

Harusův kopec/Nové Město na Moravě -  V pátek 6.1. se na krátké schůzi rada usnesla, že se pokusíme postavit tréninkový obřák na posledních zbytcích sněhu na Harusáku.V sobotu ráno jsme vyrazili.celou noc pršelo a ráno taky.Za tmy jsme přijeli na sjezdovku a napíchali slalom.Poté následovalo 20 jízd v branách a nebylo to tak hrozné.zde je pár fotek.Bohužel jsou v horší kvalitě, protože byla mlha a jsou vystříhané z kamery.

Objevení prvního ledovce na Vysočině 2.1.2007

Harusův kopec/Nové Město na Moravě - Po zhlednutí téměř neuvěřitelných záběrů z webových kamer zjišťujeme s Leošem, že na Harusáku je stále perfektně připravený kopec a totálně bez lidí!!!!Takový kopec v době kdy v celé republice leje jak z konve a horská střediska jsou zavřená by byl hřích nevyužít tuto možnost a 2.1. Vyrážíme na cestu v sedm ráno..Přijíždíme na "Harusův ledovec" přesně v 8:00 nikde ani noha jenom trojice vlekařů.