Soustředění Schnalstal 28.10.-1.11.2015

Itálie/Val Senales - Po delší odmlce jsme se letos na podzim vrátili opět do našeho oblíbeného údolí Val Senales, aby jsme poladili formu na nadcházející sezónu. Hned po středečním příjezdu jsem zahájili regenerací v místním

Soustredeni Schnalstal 

krytém bazénu a HáBéčka dráždili plavčíka přehlídkou skoků do vody. Ve čtvrtek nám bohužel nepřálo počasí, tak jsme den věnovali posilování a pěší tůře k místnímu jezeru, což byla nakonec pěkná makačka, která si zasloužila opět večerní wellness. Následujícíc tři dny lyžování se nesly v duchu - slunce, bezvětří, prázdné sjezdovky, kvalitní tvrdá pista a kvalitní tréninkové kilometry. Prvního soustředění se účastnila letos prořídlá sestavička: David, Jozlovi, Domeček - Petr a Honzík a kluci Fialovi - Matějka s Rofim.

 

Mladí závodníci dostali na starosti jeden apartmán a nosiči vody v podobě rodičů a trenéra druhý. Tréninkové nasazení a dobrá nálada všech zúčastněných měli brzy výsledky v podobě precizních obřákových oblouků. Více napoví galerie fotek u článku :-) Na Schnalstal se snad brzy vrátíme !

 

Text: David 

Foto: Rofi a David