Podzimní série suchých slalomů a běhů

Vysočina/ Podzimní série suchých slalomů a běhů - Všech podzimních závodů se zúčastnilo celkem 9 závodníků z HB - Skiteamu .

unnamed3

Série závodů již tradičně začínala 12.09. XXIII během Matyáše Žďárského v Kožichovicích, kde jsme měli zastoupení tří závodníků.V kategorii myšáci startovali: Anička Policarová 4. místo, David Ryška 6. místo V kategorii přípravka startovala jenom Monika Policarová, která si doběhla pro 6 místo.

13.09. Suchý slalom Jalovec

Na Jalovec přijeli závodit jenom děvčata Policarovy. Za myšáky získala Anička bronzovou medaili a Móňa v kategorii přípravka doběhla pro 7. místo.

27.09. Suchý slalom Hlinsko

V Hlinsku nás čekalo již tradičně pěkné polojasné počasí. Slalom se běžel do kopce, letos byl cíl u lanového centra. Zlato získal v kategorii myšáci David Chroustovský. Daniela Jozlová   3. místo bronzová medaile. David Jozl nepopulární 4 bramborové místo.

03.10. Běh města Pelhřimov

V Pelhřimově se běžel závod jako každý rok v pěkném prostředí městského parku. V kategorii myšáci startovali kluci. David Ryška 2. místo. Michal Kněžíček 7. místo Za mladší žákyně Daniela Jozlová 4. místo

04.10. slalom Fajťak

Poslední závod suchých slalomů se konal ve Velkém Meziřičí na Fajťáku, počasí bylo již nevlídné ,foukal podzimní studený severák. Na závěrečném závodě jsme měli nejpočtenější zastoupení. V kategorii myšáci startovali: David Ryška 3. místo, Michal Kněžíček 9.místo, V kategorii přípravka startovali: Viktor Jícha 5. místo. V kategorii předžáci startovali: Vojta Kněžíček 4. místo, David Jozl 7. místo. V kategorii ml. žákyně startovala Daniela Jozlová 3. misto

Celá závodní neděle závěrečného závodu probíhala pod přísným dozorem našeho trenéra Martina, který s sebou měl  jako hlavního poradce malou Lucinku.

Tímto končí podzimní série závodů a teď už jen budeme očekávat sníh a tudíž i naše oblíbené lyžařské závody.

Text a foto: Milan Jozl