Soustředění Pitztal 19.-22.10.2011

Rakousko/Pitztal - Světový pohár začal obřími slalomy v Soeldenu a příprava HB SKI TEAMu také. Naše sjezdařská partička se letos vydala na rozježdění na Pitztal, kde trenují před Soeldenem téměř všechny hvězdy alpského lyžování. Takže jsme měli
pitz11a.jpg
na co koukat. Počasí k nám bylo tentokráte více než vstřícné. Dva dny panoval totální azur a my jsme mohli řezat oblouky do padnutí. Soustředění bylo velice přínosné pro všechny zúčastněné a to zejména naší mládež. Velké pokroky jsme mohli zaznamenat u Pavlasů, Gabči Fialové, Smetáka Policarové a Verči Jíchové. Móňa alias Smeták okořenila závěr soustředění dramatickou chvilkou, když to nasmažila v plné rychlosti do dřevěného kůlu u vleku. Byla tak rychlá, že jí sítě prostě nemohly zastavit. Rozraženou pusu napravil jeden vynikající bonbón a trocha ledu.
itrepre.jpg

Smeták s Babčou vždy vědí, ke kterému týmu se mají přidat :-) Tentokrát to byla italská reprezentace !

Druhý den už Smeták trénoval s mladší ségrou Kukynou suchý slalom na zahradě doma na Vysočině.Rádi jsme taky mezi sebou přivítali novou posilu bývalou závodnici Gabču Jíchovou, která se s námi chce dostat opět do závodní formy. Gabča se nám také skvěle starala o naši dámskou část mládeže. 
V technice se taklé výrazně posunula naše Lindsey, která třetí den už řezala krásné čisté oblouky v pekelné rychlosti na našem oblíbeném Mordoru.
pitz11b.jpg

Další soustředění nás čeká někde v Alpách, kde to se nechte všichni překvapit. Rozhodně nás neminou brány obřákové a slalomové. Dále se také chystá oddílový přebor s novou časomírou přímo na ledovci. Můžete se těšit !


Autor: Jesse