Společný trénink Žďárské vrchy 12.-13.8.2011

Vysočina/Žďárské vrchy - Tento pátek jsme navšítivili fotovýstavu v krásné vísce Březiny u Poličky, kde vystavuje svoje fotky na téma "Vysočina a voda" i náš trenér Jesse. Jelikož Jesse nebyl přítomen na vernisáži, rozhodl se ji navštívit s námi.treninkzdarky11.jpg 
Jesse vyrazil přes nejvyšší vrchol Žďárských vrchů Devět skal 836 m n. m. na kole s rodiči směr Březiny. Druhá část tréninkové skupiny ve složení lékařka Efka, Náměstek, Michal a Adam vyrazili ze Svratouchu. Adam a Michal vyrazili kolmo. Náměstek s lékařkou putovali přes kopce pěšmo "nordic walking". Nakonec jsme se všichni úspěšně sešli před budovou staré školy v Březinách, kde je do konce srpna vystaveno 700 fotografií od mnoha autorů. Vstupné je dobrovolné. Údolí vesnice Březiny je velice malebné a stojí za výlet. V blízkosti Březin se nachází mnoho zajímavých skalních útvarů, které jsme na kolech či pěšky postupně navštívili.
banda.jpg
Celá parta, která se zúčastnila tohoto minisoustředění.
vystava.jpg
Trenér s pamětním diplomem za účast na výstavě.

Ve zdejších lesích jsou naprosto skvělé terény pro horská kola. Navečer jsme ještě absolvovali výšlap na skalní uskupení s názvem Zkamenělý zámek. Následoval zasloužený odpočinek a také pěkný slejvák. Následující den jsme se po ranním houbaření vydali na kolech přes lesy zdolat skalku s názvem Milovské Perníčky.
craftteam.jpg

Craft Team :-) na vrcholku Milovských perníčků.

kluciper.jpg


Adam a Michal u jezírek na vrcholu Milovských perníčků.

Po odpolední vyjížďce a lezení následovala malá pauza na občerstvení. Po svačince se trio Adam, Michal a Jesse vydali směr Žďár nad Sázavou, kde je zastihly dva vydatné slejváky. V obci Cigháj se Michal a Adam odpojují totálně promočení a jedou zpět na chatu do Svratouchu. Jesse v rámci letní přípravy pokračuje sám kompletně durch dalších 40 km až do HB, kam přijíždí po západu slunce totálně zmrzlý. Záchranou mu je až horký grog v Kozlovně. Grog je ovšem potrestán dalším slejvákem po cestě domů. Doufejme, že jsme se kvalitně připravili na soustředění v Chřenovicích.
davper.jpg
Jesse pod Milovskými perníčky.

Nejsme jediní, kdo se poctivě připravuje na soustředění v Chřenovicích. Z jihu Chorvatska se k nám donesly zprávy i fotodokumentace, že Tomáš každý den poctivě trénuje při výjezdech na horu Sv. Jure 1762 m n. m. A jak jste na tom s fyzičkou vy ostatní ?
dsc00239_fullsize.jpegTomáš na vrcholu Sv. Jure.
Autoři: HROMM, HROMA, Jesse            
Pozvánka na fotovýstavu ...
fotky_2011a.jpg