Soustředění na Kaprunu 11 - 15.11.2007 alias SnowStorm II.

Zell am See/Kaprun - Říjnová expedice SnowStorm napověděla, že letošní zima nebude jen tak ledajaká. Taky se tak stalo. Bylo 11. listopadu a náš tým vyrazil přímo proti sněžení, větru a ošklivé předpovědi směr Rakousko, aby jsme napilovali techniku jízdy v obřím slalomu dřív než konkurence. Tolik sněhu ve svém životě viděl málokdo z našeho týmu.

 

V alpincentru bylo kolem 3 metrů a chumelilo bez ustání hrozným stylem. Pondělí byla totální kalamita fungovala pouze jedna sjezdovka a to v dost omezeném stavu. Za pondělí připadlo dalších 40 cm nového sněhu a další dny nápodobně. Akorát v úterý na chvilku svitlo slunce,ale opravdu jenom na chvilku, tak jsme udělali pár fotek. Povedlo sem nám od úterý stavět i obří slalom na zamluvené sjezdovce. Bohužel podmínky byly dosti drsné ! lyžovačka v - 22 stupních Celsia a silném chumelení nic moc :D, ale HB SKI TEAM prokázal svojí odolnost a trénoval stále a neúnavně. Jezdili jsme jak o život. Jako trenér musím konstatovat, že i přes velice bídné tréninkové podmínky bylo zlepšení velice znatelné naprosto u všech - až jsem byl zaskočen. Poslední den našeho soustředění jsme všichni absolvovali měřený trénink, jehož časy byly opět velice překvapující a vyrovnané. Zde je pár fotek z letošního Kitzsteinhornu.......

 

{gallery}galerie/017{/gallery}