První podzimní soustřeďko na Kaprunu 24-28.10.2008

Rakousko/Kaprun - První letošní jízdy, brány a skoky už máme někteří za sebou. Suchoš, Jesse, Ondra, Pafka, Batman, Eva a brodská boardová squadra v čele s Hardym jsme se vypravili na Kitzsteinhorn, aby jsme se poctivě připravili na letošní sezónu.
kr.jpg Všichni jsme měli radost, že jsme tuhle výpravu neodpískali, protože jsme původně měli jet na Pitztal, ale nebylo volné ubytování.
Odměnou za to, že jsme si to nakonec namířili na Kitzsteinhorn bylo luxusní počasí ! Každý den byla inverze a sluníčko. Jesse se Suchošem se první dva dny věnovali rozborům volných jízd u videa. Povedlo se dostat i do bran - Jesse se seznámil s tvrdou pistou hned první jízdu, kdy ho zradila jeho prasklá hrana na vnitřní lyži. Výsledek byl naražený bok a roztržené trenky. U Suchoše byla výsledkem velká únava. Počasí bylo totiž natolik vynikající, že jsme každý den vydrželi na sjezdovce až do tří hodin. Obědy nahoře na sjezdovce nebyly výjimkou. Další dva dny Jesse přesedlal na prkno a řádil ve snowparku s brodskou bandou, a také se věnoval spolu s Pafkou focení a točení. U zbytku pokračoval trénink volných jízd a Ondra se zdokonaloval ve skocích. Zde je pár fotek z toho to soustředění od Jesseho a Pafky.

{gallery}galerie/064{/gallery}


Více fotek na: http://jesseterr.rajce.idnes.cz/Kitzsteinhorn_SnowVole.1_24-28.10.2008/